Раді вітати Вас на сайті: www.Fendak.at.ua                                              Реєстрація  Вхід  Вихід

Ви увійшли як Гість [Гости]. Нових повідомлень: 0
Меню сайту
Вхід в систему
Швидкий доступ
Пошук на сайті
Ресурси \ Сайти
Одна гривня
Одна гривня

Конвертер валют
FreeCurrencyRates.com

Радіо
Статистика

Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Швидкість інтернет
 Новини статті та інше
Головна » Статті » Статті » Адміністратор

Додаток «Дикий Захід». Взлом досягнень в додатку.

 

Додаток  «Дикий Захід» популярний додаток який іграють міліони користувачів. Основною відмінністю від інших додатків являється те що програм для взлому, ботів для цього додатку знайти в інтернеті неможливо. Та це не така і проблема, ми готові поділитись з вами деякими секремати по даному додатку.

В інтернеті можна знайти поради типу як в додатку «Дикий Захід» заробити гроші. Один з варіантів: запускаєм додаток, заходимо в магазин, вибираємо розділ «Экстра», шукаєте, можна через пошук – «каменный забор», получаємо опитє, продаєте його та получаєте 3000 золота а витрати становитиут лише 300 одиниць.

Та сьогодні ми працюватимемо з програмою Cheat Engine, яка дозволяє накрутити деякі «достиженыя» додатку «Дикий Захід»

Скачати програму ви можете на нашому сайті:

СКАЧАТИ

Скриншот програми:

Розглянемо роботу програми на прикладі:

-          Завантажуємо додаток «Дикий Захід» в браузері Opera.

-          Запускаємо програму Cheat Engine вибираємо процес, який потрібно опрацювати (в даному випадку вибираємо браузер Opera) в меню процес  чи натиснувши на кнопці    та вибираємо необхідний процес.

-          В додатку заходимо в магазин та купляємо тюк сіна (скористайтесь пошуком магазину)

-          Заходимо в розділ «достиженыя», шукаємо досягнення - «Капіталіст» тепер у вас як мінімум має бути 200 (можливий діапазон від 0 до 20 000 000)

-          В полі  вводимо параметн який є у вас в додатку в даному досягненні .

-          Натискаємо кнопку  програма сканує процеси в списку (з ліва) відображатиметься кількість знайдених процесів.

-          Знову заходимо в додаток та купляємо тюк сіна (параметр досягнення  «Капіталіст» збільшитьсяна 200 одиниць, ціна тюка сіна).

-           Натискаємо кнопку    в програмі, кількість процесів має зменшитись, потрібно довести її до одного процесу купляючи тюки сіна в ігрі та задавати нові дані в поле «Hex»  в програмі та опрацьовувати їх натисненням на кнопку    це може бути від двох повторів до 10-ти

-          Коли в списку залишиться один проес (цифра 3 має відповідати машим даним, тобто дорівнювати досягненю капіталіста вашого додатку):

 щолкаєм на цьому процесі, в списку що знаходиться в низу програми появиться той же процес:

Щолкаємо на (в даному випадку цифру «5») і змінюємо її на 20000000, вводити цю цифру потрібно в цьому вікні (появиться при щолкані на цифрі в стовпці - Value).

Вікно вводу нових даних:

Прописуємо дані натискаємо «ОК» післячого ще раз переходимо в ігру та купляємо ще один тюк сіна, чекаємо інформаційного вікна про проходження досягнення. Відбудеться нарахування відповідно до накрутки.

 

Також таким же чином можна кожного дня накручувати досягнення «Енергетичний фермер» Тіки тут ви уже прописуєте (ввипадку якщо ти ще не тратили сьогодні енергію) цифру «1», використовуєте одну енергію, прописуєте цифру «2». Знову використовуєте одну енергію, прописуєте цифру «3» і так до тих пір поки в вас те залишиться один процес в списку (це поже повторюватись до 10-ти разів) та зате вам буде нараховано за проходження досягнення 30 000 золота.

 

Категорія: Адміністратор | Додав: FV (21.08.2012)
Переглядів: 393 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright ПГ Бистрий © 2018
[Створити безкоштовний сайт на uCoz]