Раді вітати Вас на сайті: www.Fendak.at.ua                                              Реєстрація  Вхід  Вихід

Ви увійшли як Гість [Гости]. Нових повідомлень: 0
Меню сайту
Вхід в систему
Швидкий доступ
Пошук на сайті
Ресурси \ Сайти
Одна гривня
Одна гривня

Конвертер валют
FreeCurrencyRates.com

Радіо
Статистика

Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Швидкість інтернет
 Новини статті та інше
Головна » Статті » Статті » Статті з інтернету

Існуючі методи розмитнення автомобіля на території України

На даний момент ситуація з ввезенням автомобілів на Україну дуже похмура. Держава, дотримуючись політики підтримки вітчизняного виробника, встановлює величезні податки і збори за переміщення через кордон автомобілів. Пропоную розглянути які спроби роблять «умільці» з метою обходу законодавства для ввезення транспортного засобу на більш щадних умовах.

Епопея з інвалідом

Спершу знаходять добре знайомого інваліда що стоїть в черзі на отримання автомобіля у фонді соціального захисту населення по місцю мешкання. За кордоном  домовляються з продавцем, щоб він передав автомобіль як гуманітарну допомогу Головному управлінню фонду соціального захисту в місті, де проживає інвалід. Там інвалід отримує дозвіл на ввезення авто на територію України. Дуже важливо щоб дарча була виписана саме на фонд соціального захисту, з вказівкою, якому інвалідові фонд зобов'язаний видати цей автомобіль. Дарча, після зняття авто з обліку в поліції, оформляється у нотаріуса і переводиться і завіряється (легалізовується) в посольстві України. Далі персона, уповноважена колишнім власником на перегін авто, після митного огляду, залишає автомобіль на майданчику митниці, що охороняється, і передає документи до соціального фонду за місцем проживання одержувача. Вже у фонді комісія Управління науково-технічного і гуманітарного розвитку Кабміну приймає вирішення про визнання авто гуманітарною допомогою. Це рішення потрібно відвести на митницю, для остаточного оформлення. У Україні вже Головне управління соціального захисту населення проводить його митне оформлення і видає вказаному в документах інвалідові.

Щоб здобути право на управління автомобілем потрібно проживати разом з інвалідом, тобто на тиждень у нього реєструються, за цей час встигають отримати тимчасовий талон в ДАІ і можна реєструватися назад.

Проблеми починають виникати при смерті інваліда або при потребі продажу, тому як у разі відходу на той світ інваліда фонд забирає авто собі, а відчужувати не можна. У цих випадках я чув варіанти оформлення в ДАІ липового документального попадання автомобіля в жахливе ДТП з пошкодженнями більш ніж 80% і довідкою про неможливість відновлення.

Іноземний внесок

Згідно Закону України «Про режим іноземного інвестування» майно, отримане як внесок в статутній фонд від іноземного інвестора, звільняється від оподаткування митом. Митні органи пропустять автомобіль тільки на підставі виданого підприємством простого векселя, з відстроченням платежу не більш ніж 30 календарних днів з дня оформлення митної декларації. При цьому транспортний засіб не можна відчужувати впродовж 3 років, у випадки порушення цієї норми митники зажадають сплати ввізного мита. Після ввезення автомобіль проходить процес звичайної реєстрації, в тих. паспорті указується заборона на відчуження протягом 3 років і ставитися на баланс підприємства.

Потрібно ще додати, що підприємству доведеться нарахувати собі ПДВ від вартості такого автомобіля.

Відкриваємо спадок

Згідно Закону України «Про порядок ввезення (пересилки) до України, митного оформлення і оподаткування, особистих речей, товарів і транспортних засобів, які ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України» від оподаткування звільняється транспортний засіб, який ввозиться на територію України отримане по спадку громадянином України за кордоном. Каверза цієї норми в тому, що ввести без мит автомобіль можна тільки по спадку згідно із законом, заповіт тут не проходить. Так от умільці, за кордоном знаходили самотніх безнадійно хворих або немолодих людей, робили їх фіктивними власниками і після їх смерті отримували спадок.

Іноземець з машиною

Так само вищезгаданим Законом передбачається безмитне ввезення автомобіля нерезидентами, які перебувають на Україну для постійного мешкання. Так от, пізнається інформація про людей, які збираються переїздити на Україну, на них оформляється авто, і вони його ввозять на Україну. За статистикою органів внутрішніх справ, найчастіше такі операції проробляю з Молдавією.

Єдиний мінус цієї схеми, що автомобіль звільняється від оподаткування тільки у випадку, якщо нерезидент є власником такого транспортного засобу не менше року і за умови перебування такого транспортного засобу на обліку в країні постійного місця попереднього мешкання не менше року.

 

Матеріал взято з сайту - Автомобіліст!

Категорія: Статті з інтернету | Додав: FV (19.03.2012)
Переглядів: 1320 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright ПГ Бистрий © 2018
[Створити безкоштовний сайт на uCoz]