Раді вітати Вас на сайті: www.Fendak.at.ua                                              Реєстрація  Вхід  Вихід

Ви увійшли як Гість [Гости]. Нових повідомлень: 0
Меню сайту
Вхід в систему
Швидкий доступ
Пошук на сайті
Ресурси \ Сайти
Одна гривня
Одна гривня

Конвертер валют
FreeCurrencyRates.com

Радіо
Статистика

Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Швидкість інтернет
 Новини статті та інше
Головна » Статті » Статті » Статті з інтернету

Куріння або просто паління, його вплив на організм людини

 

Кожен курець знає що таке куріння (вдихання диму тліючого висушеного листя тютюну) і що найбільш важливим компонентом тютюнового диму є нікотин. І що регулярне вживання нікотину викликає залежність, паління тютюну завдає тривалої шкоди здоров'ю курців, та оточуючих їх людей, що не палять, та незважаючи на все це ми продовжуємо курити. 

**************************************************************************

 

ЯК ЧОЛОВІЧА ДІТОРОДНА ФУНКЦІЯ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД КУРІННЯ?


Тут можна виділити кілька груп проблем. Перше питання - чи здатний чоловік до зачаття дітей, друге - якими, тобто наскільки здоровими і життєздатними виявляться діти.

Здатність до зачаття може порушуватися з різних причин. Вагітність може не настати, якщо чоловік через імпотенцію не здатний до злягання. І цьому може сприяти споживання низки психоактивних речовин, насамперед, алкоголю і тютюну. Хоча імпотенція сама по собі, зрозуміло, не є способом контрацепції. Зачаття може не відбуватися і через зміну якості сперми.

ЯК КУРІННЯ ЗМІНЮЄ ЯКІСТЬ СПЕРМИ

У чоловіків-курців змінюється вироблення сперми, її морфологія і рухливість, а також секреція андрогенів. Дослідження вказують на знижену густину сперми та збільшення абнормальної морфології сперми серед курців.

ЯК КУРІННЯ ВПЛИВАЄ НА ПОТЕНЦІЮ

Куріння призводить до погіршення сексуальних здібностей чоловіків.
Куріння, як відомо, негативно позначається на стані судин, у тому числі судин тазу. При цьому порушується і кровопостачання статевих органів. У випадку, коли атеросклероз поширився і на артерії статевого члена, ймовірність того, що у чоловіка знову з'явиться ерекція, зменшується з кожним роком "стажу курця".

У тих, хто курить, виявляється погіршення стану кровоносних судин у пенісі, знижений середній кров'яний тиск у пенісі, а також погіршення гормональної активності. Нікотин, що викликає звуження кровоносних судин, вважається саме тим компонентом тютюнового диму, який може негативно впливати на потенцію. Крім того, імпотенції може сприяти також чадний газ, що міститься в тютюновому димі.

Співробітники Групи Досліджень Пріоритетів Здоров'я з Університету Каліфорнії переглянули усі наукові публікації з 1980 року, які повідомляли про поширення куріння серед чоловіків, котрі страждають на імпотенцію. У кожній публікації вони брали до уваги вік, місце проживання, відсоток курців та період часу, протягом якого збирались дані. Вони виявили 19 досліджень, які повідомляли про куріння 3819 чоловіків, котрі страждали на імпотенцію. З цих 19 наукових робіт 16 засвідчили: серед таких чоловіків куріння поширене більшою мірою, ніж загалом серед населення. Усі 6 найбільших досліджень довели більше поширення куріння серед безплідних чоловіків. За даними мета-аналізу, 40% чоловіків, котрі страждають на імпотенцію, є курцями, хоча серед населення країн, де проводилися дослідження, в цілому курить тільки 28% чоловіків. Як засвідчують двадцять років наукових досліджень, куріння є важливим чинником ризику імпотенції. АНТИТЮТЮНОВА РЕКЛАМА, ЩО ВКАЗУЄ НА МОЖЛИВУ ІМПОТЕНЦІЮ ЯК ПРИЧИНУ НЕ КУРИТИ ЧИ КИНУТИ КУРИТИ МАЄ МАЄ ДОБРЕ НАУКОВЕ ПІДГРУНТЯ.

Ще одне дослідження показало, що у чоловіків-курців, схильних до гіпертонії, у 27 разів підвищується ризик виникнення імпотенції. Спостереження за невеликою групою з 60 чоловіків виявили, що навіть ті, хто кинув курити, потрапили до цієї групи ризику. Гіпертонія, як і куріння, сама по собі також сприяє порушенню статевої функції. Але підвищений тиск у поєднанні з курінням мають насправді вбивчу дію. "Лікарі зобов'язані інформувати чоловіків-курців, що вони входять до групи ризику, і для того, щоб запобігти розвитку ерективної дисфункції, цим чоловікам варто відмовитися від шкідливої звички" - сказав Джон Спенглер, котрий керував дослідницькою групою. За словами доктора Спенглера, куріння "справляє і гострий, і хронічний вплив на фізіологію печеристих тканин". У перекладі з медичного жаргону це означає, що кожна викурена сигарета призводить до зниження ерекції, причому ефект спостерігається миттєво і накопичується з часом.

 

Таким чином, куріння, по-перше, зменшує можливість мати дітей. По-друге, куріння вкорочує тривалість репродуктивного віку - тобто кількість років, коли людина може мати дітей. По-третє, однозначно встановлений вплив куріння на розвиток (появу) імпотенції.

 

 

 

І це факт:
-На нашій планеті палять приблизно 1,3 мільярди людей
-За 1 секунду на Землі викурюється 300 000 цигарок
-Куріння викликає 6 % смертей в усьому світі
-Щорічно від паління вмирає 3 мільйони людей
-Загальна маса недопалків на планеті за 1 рік становить 2 520 000 тонн

Категорія: Статті з інтернету | Додав: FV (26.10.2011)
Переглядів: 3010 | Рейтинг: 4.0/3
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright ПГ Бистрий © 2018
[Створити безкоштовний сайт на uCoz]