Раді вітати Вас на сайті: www.Fendak.at.ua                                              Реєстрація  Вхід  Вихід

Ви увійшли як Гість [Гости]. Нових повідомлень: 0
Меню сайту
Вхід в систему
Швидкий доступ
Пошук на сайті
Ресурси \ Сайти
Одна гривня
Одна гривня

Конвертер валют
FreeCurrencyRates.com

Радіо
Статистика

Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Швидкість інтернет
 Новини статті та інше
Головна » Статті » Статті » Статті з інтернету

Діва. Характеристика знака зодіаку Діва

 

Вплив: Меркурій.
Символ: діва, куб, чан.
Кольори: білий, блакитний, фіолетовий, зелений.
Камінь: нефрит, сердолік, "котяче око", агат, яшма, малахіт, топаз, хризопраз, мармур.
Метал: олово, мідь.
Квіти: айстри, мати й мачуха, червоні маки.
Талісман: коник, астра.
Щасливий день: середа.
Невдалий день: четвер, п'ятниця.
Сприятливі числа: 3, 5 (всі числа, що діляться на 5), 6, 12 (всі кратні 12), 20, 27

Народжені з 24 серпня по 2 вересня під впливом Сонця - мають почуття гармонії, спокою і тенденцією до сидячої життя. Народжені з 3 по 11 вересня під впливом Венери - потайливі, сором'язливі, часто однолюби. Народжені з 12 по 23 вересня під впливом Меркурія - скромні й винахідливі, іноді ледачі

ТЕМПЕРАМЕНТ І ХАРАКТЕР
Діва, можливо один із самих складних і багатих знаків Зодіаку. Потреба в культурі, в удосконаленні, розумінні через логіку, дедукцію, систему. Це скептики, які не вірять в одкровення й інтуїцію. Але більшість релігійних філософів представляють своїх духовних лідерів народженими від Діви. Діви рідко перебільшують, аналізують і думають, що бачать все занадто ясно, усі відносять на свій рахунок, критикують, намагаються спростити, очистити. Глибока потреба в чистоті. Вони як коти розриваються між цікавістю й страхом. Діва - знак котів і взагалі дрібних тваринок. Вони неспокійні, хочуть усе обміркувати, перш ніж робити. Іноді думають занадто довго, що позбавляє їх спонтанності, а іноді через це гублять шанси, втрачають можливості. Вони розумні, працездатні, надійні й можуть робити все, що завгодно, вони можуть бути ідеальними середніми представниками й маніяками, нудними, найбільшими мислителями й геніями.

Існує 3 різних типи Дев
ТИП I. Він завжди стриманий, скутий, стриманий. Ця тенденція може бути в діапазоні від позитивної до негативної крайнощі: від потреби в порядку, до маніакальною педантичність, від грошового збирача до великого коллекціонерства, від чистоти до надмірної педантичності, від обережного планування до відкладання всього на завтра.

ТИП II. Дійшов до зворотної крайності, до фізичного та психологічного поносу, як форми протесту і незгоди. Любить "бруд" всіх видів, спрага сили і влади, жорстокість до егоїстичності. Цей тип часто порівнюють зі Скорпіоном.

ТИП III. Змішаний, що коливається між першим і другим. Тримають однією рукою і дають інший. Проміжна особистість, неохайний сьогодні і охоплюваний пристрастю до чистоти завтра. Респектабельний громадянин раптом стає шаленим.

Всі типи відбиваються в одязі, класичний бездоганний стиль, консервативний, що піклується про деталі, але без особливої фантазії, сміливості або волі. Іноді навмисно-вишуканий, сверхформальний. Це може перейти в сірість, одноманітність, що втратила всякий зв'язок з модою. Такі люблять усі доношувати, коливаються в покупці нових речей. "Позитивна" Діва носить ретельно підбирається і підігнані одяг, який справляє приємне враження простий

ПРОФЕСІЯ
Уважні в юності до вибору професії, усвідомлюючи, наскільки життя серйозне, хочуть вчитися і працювати над собою все життя. Любов до деталей і досконалості, гострий аналіз, іноді переходить у жадібний педантизм, хвилювання про здоров'я, все це відкриває перед ними великі можливості. Діви бездоганні незалежно від обраної професії. Вони можуть віддавати перевагу працювати поодинці, але це не виключає здатності до колективізму. Вони коректні з вищестоящими, строгі до підлеглих, іноді трохи зверхньо, поблажливі. Вони вважають незручним просити про підвищення. Їм іноді довго недоплачують, їм платять знаками заохочення, медалями, патентами. Вони уважні, обережні в грошових питаннях і можуть жити на невеликі гроші, уміють поволі копити на "приємне" завтра, піклуючись про чорний день. Рідко ризикують в азартних іграх, не покладаються на удачу. З Дів виходять хороші доктори, фармацевти, ветеринари, працівники невідкладної допомоги, акушери, масажисти, травники, дієтлікарі, лінгвісти, також годинникарі, оптики, інженери, хіміки, клерки, дизайнери, фермери, прачки, чистильники, власники магазинів, секретарі, телефонні оператори , домашній персонал, цивільні службовці, фахівці з текстиля і догляду за кіньми. Діви вважаються "робочими бджолами" суспільства. Вони люблять свою роботу до самозречення. Це стрижень їх життя

ЛЮБОВ
У Діви немає природного інстинкту що-небудь робити. Якщо їх серце спіймано, вони відступають, йдуть в укриття, щоб подумати. Вони ненавидять і бояться всякої невідомості й очікування. Деякі Діви бояться, що виношування дітей позбавить їх жіночності, привабливості. Інші стають матерями, прив'язаними до дітей і відмовляються від своєї незалежності. Пристрасть здається Діві хворобою душі, що розум повинен вилікувати. Вони аналізують свої почуття, намагаючись звести їх до мінімуму за допомогою розуму, сумнівів, дебатів, насмішки, будучи при цьому прив'язаними сильніше, ніж вони думають. Діви - палаючий лід, вони не виливають свої почуття й любов, доводячи справами більше, ніж словами. Ніжність приймає форму приниження, клянучись у відданості, того ж не чекають у відповідь. І вони тримають слово. Вони розраховують на відносини, де головний акцент робиться на моральну чесність, чистоту, глибоке цнотливість, прихильність, якщо вони не можуть мати цього, то віддають перевагу самотність. Жоден знак не має більшого кількість холостяків і старих Дів, ізольованих у вежі критицизму. Найбільші труднощі зустрічаються на першій стадії відносин. Діви сковані або відчувають незручність, коли треба дати зрозуміти іншому, які почуття вони живлять, іноді упускають свої можливості, повертаються самотніми додому, мучить пристрасними бажаннями чи ретируються на рівень звичайних загальноприйнятих відносин, які приносять їм байдужість, але спокій, що дає кожному з партнерів сидіння на самоті, приводить їх до глибокого животіння. У пізні дні життя вони раптом підривають все це заради однієї неймовірної пристрасті. Діва має найбільший відсоток зупинки, затримки в останню хвилину: майже все зробивши, зупиняються. Коханці-Діви поділяються на 3 категорії: щасливий тип поєднує справу із задоволенням; це чарівний з рівним характером чоловік, який любить кухарнічать і робити всякі домашні справи. Жінка цієї категорії ласкава, жвава, віддана й "подає каву в постіль". Помірний тип може бути холодним до латентної імпотенції, він пуританин, незграбний послушник, фантазують на самоті, що перериваються короткочасними пригодами. Жінка цього типу може бути узкомислящей, що робить із своєї самотності монумент чесноти або перетворюючи життя навколо себе в табір муштри і вдома. Третій тип дає можливість сексу диктувати свої правила, має пригоди за пригодами, серце при цьому майже не бере участі. Іноді зі схильністю до порнографії. Жінки цього типу можуть почати як Лоліта і закінчити як німфоманки в чернечому одязі. Сприятливий союз з Козерогом, Тельцем, Скорпіоном і Раком. Слід уникати Овна, Стрільця.

Категорія: Статті з інтернету | Додав: FV (29.06.2011)
Переглядів: 1413 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright ПГ Бистрий © 2018
[Створити безкоштовний сайт на uCoz]