Раді вітати Вас на сайті: www.Fendak.at.ua                                              Реєстрація  Вхід  Вихід

Ви увійшли як Гість [Гости]. Нових повідомлень: 0
Меню сайту
Вхід в систему
Швидкий доступ
Пошук на сайті
Ресурси \ Сайти
Одна гривня
Одна гривня

Конвертер валют
FreeCurrencyRates.com

Радіо
Статистика

Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Швидкість інтернет
 Новини статті та інше
Головна » Статті » Статті » Статті з інтернету

Близнюки. Характеристика знака зодіаку Близнюків

 

Вплив: Меркурій.
Символ: близнюки, маска, рука, зірка.
Кольори: фіолетовий, сіро-блакитний, жовтогарячий (зелений колір - невдалий).
Камені: хризопраз, берил, гранат, гірський кришталь, агат, яшма.
Квіти: маргаритки, маки, жовтці, жасмин, нарцис.
Метал: золото, амальгама, срібло.
Талісман: змія, маска.
Сприятливий день: середа, неділя.
Несприятливий день: четвер.
Сприятливі числа: 3, 5, 12, 18

Народжені з 21 по 31 травня під впливом Юпітера - розумні, мають інтуїцію, схильні до мистецтв, безкорисливі. Вони знаходять задоволення в релігійних міркуваннях через брак слави і грошей. Характер народжених з 1 по 10 червня під впливом Марса - агресивний. Вони глузливі й неспокійні, заклопотані. Народжені з 11 по 21 червня під впливом Сонця - натури неприборкані, владні, дратівливі, марнолюбні і балакучі.

ТЕМПЕРАМЕНТ І ХАРАКТЕР
Інтелектуальний, безпосередній, складний знак художників, знак Повітря, мінливий під впливом Меркурія, двоїстий, древній, балакучий, мужній, гуманний, з привабливою зовнішністю. Близнюки перебувають під впливом тільки Меркурія. Це означає інстинктивну байдужість, що розвивається як захисний механізм проти емоційного впливу на критику, іронію, будь-які жарти. Народжений під впливом Меркурія, прагне мати у своєму розпорядженні собою, захищати й організовувати своє життя у відповідності зі своїми інтересами. Вони шукають легкості, але це часто приводить до неврастенії. У них є смак до гри, вони мають рухомим розумом. Живі, спритні, допитливі, іноді зазнають невдачі через мінливості і розкидання. До розвиненого розуму варто додати хворобливу чутливість, мінливість і схильність до перебільшення дрібниць. Вони неврівноважені, непослідовні, роблять кілька справ одночасно, але практичні, чутливі, егоїстичні, а так само дріб'язкові. Існування Близнюків не завжди повністю щасливо. Невдача й сімейні турботи змушують їх то насолоджуватися багатством, то животіти в бідності. Деякі невдачі через відсутність енергії й схильності пускати все на самоплив. Їм шкодить схильність до фаталізму і мінливість. Доклавши зусилля і завзятість, Близнюки можуть домогтися успіху. Близнюки за характером легкі й мінливі. Це внутрішні інтелектуали. У них мінливий настрій, вони легко все схоплюють, обожнюють суперечки й веселощі, мають здатність жити подвійним життям. Близнюки егоцентричні, часто емоційні, холодні, але завжди непостійні. Астрономи пояснюють це тим, що Меркурій - планета безстатева, вона впливає на Близнюків і Діву, у яких відсутні почуття. Вони спритні, зухвалі, винахідливі. При несприятливому становищі Сатурна народжуються непорядні та безтактні люди. Близнюки милі, мають розумом, легкістю, невимушеністю, погоджуються, люблять зустрічі, подорожі, швидкоплинні контакти і зв'язки. Жінки-Близнюки люблять одягатися в строкаті тканини. Знак Близнюків управляє нервовою системою. Народжений під ним володіє швидкістю, реакцією, часто літературним даром. Негативна якість обдарованих Близнюків - непостійність. Величезна їх пристосовність, так само як і схильність до обману і неорганізованість. Не дуже міцні, вони бояться втоми, так як швидко втомлюються, тому що жвавість їх перевищує сили.

ПРОФЕСІЯ
Під знаком близнюків народжується багато людей розумової праці. Близнюки віддають перевагу такому роду роботи, який пов'язаний з безперервною зміною вражень і діяльності: агенти рекламної служби, менеджери, теле-і радіорепортери. Близнюки можуть працювати артистами, журналістами, видавцями, секретарями, поштовими службовцями, бухгалтерами, письменниками, дрібними торговцями, ученими. Існує тісний взаємозв'язок між приналежністю до сузір'я Близнюків і літературними здібностями. Практично всі вони володіють даром складу і умінням будувати фрази. Вони уміло складають доповіді, звіти, документи і підручники, складають п'єси і пишуть книги, при чому найчастіше це романи, життєпис чи науково-популярна література. Дуже рідко близнюки ведуть власний щоденник або пишуть мемуари, не люблять вони й писати листи. Близнюки здібні до мов, тому серед них часто зустрічаються поліглоти. Улюблена мова зазвичай французька. Мовні здібності близнюків настільки великі і різноманітні, що вони можуть переконати кого і в чому завгодно. У вустах Близнюка самі абсурдні ідеї звучать розумно, а брехня здається правдою. Талант подібної властивості штовхає деяких Близнюків на нечесний шлях, але це відбувається не так вже й часто, тому що він в душу ідеаліст. І все ж таки слід визнати, що ці здібності, разом з неймовірною спритністю рук, можуть зробити його неперевершеним майстром кримінальних наук. Область, в якій із Близнюками важко суперничати - підприємництво. Будучи легковажними, вони мають уявлення і здатністю до науково-дослідницької роботи. Меркурій може зробити з близнюків як генія, так і авантюриста. Сатурн робить позитивний вплив на Меркурій, і якщо він знаходиться в сприятливому положенні для близнюків, то народжуються люди, схильні до філософії, викладацької діяльності, дипломатичної діяльності (службі)

ЛЮБОВ
Любити чоловіка Близнюка легко і приємно, якщо тільки не віддаватися цьому з усією пристрастю. У нього є якась властива лише йому духовна сутність, якою він не буде ділитися ні з ким. Не треба ускладнювати і драматизувати відносин, необхідно ставитися до всього спокійно і просто, не набридати йому, і спробувати весь час будити його уяву. Не протестувати проти його мінливості, а змінюватися разом з ним. Потрібно бути живим, цікавим співрозмовником, тому що найважливіше для Близнюка - інтелектуальний рівень партнера, він віддасть перевагу в першу чергу не нарядами, а блискучому вигостреному розуму. Близнюки, як правило, одружуються не один раз, хоча чим пізніше укладено перший шлюб, тим більше вірогідності, що він збережеться на довго, може бути назавжди. Близнюки мають здатність читати потаємні думки. Закоханий чоловік Близнюк приносить із собою почуття захищеності від зовнішнього світу. Близнюк готовий допомогти завжди і у всьому. Але майже всяке правило має виключення. І цим виключенням є коханий Близнюк. Тут уже ні про яку надійність говорити не доводиться. Він може піти за хлібом в сусідню булочну, а повернутися через три дні. Таємні любовні зв'язки часто закінчуються невдачею. Їхні почуття поверхневі. У ранній юності жінка Близнюк абсолютно непередбачувана і любов для неї - тільки гра. Але чим старше вона стає, тим цікавіше з нею спілкуватися. З найбільшою силою вона проявляє себе в любові, тому що саме любов - та область, де найкраще проявляється жіноча сутність, розкривається все багатство і складність її натури. Вона сентиментальна й романтична, чарівна й розумна. Ніхто не може суперничати з нею по винахідливості в любові. З нею ніколи не скучиш. Для впевненості в постійності жінки Близнюка необхідно завжди знаходитися поряд з нею, весь час нагадувати про свою присутність. Вона не вміє володіти своїми емоціями та почуттями, піддана частій зміні настроїв. Їх вабить до Водолія і Терезів, рідко знаходять взаєморозуміння з Тельцем. Шукають Лева, Овна, Рака, повинні уникати Риб і Стрільців.

Категорія: Статті з інтернету | Додав: FV (29.06.2011)
Переглядів: 1614 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright ПГ Бистрий © 2018
[Створити безкоштовний сайт на uCoz]