Раді вітати Вас на сайті: www.Fendak.at.ua                                              Реєстрація  Вхід  Вихід

Ви увійшли як Гість [Гости]. Нових повідомлень: 0
Меню сайту
Вхід в систему
Швидкий доступ
Пошук на сайті
Ресурси \ Сайти
Одна гривня
Одна гривня

Конвертер валют
FreeCurrencyRates.com

Радіо
Статистика

Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Швидкість інтернет
 Новини статті та інше
Головна » Статті » Статті » Статті з інтернету

Автомобілі на польській реєстрації (польських номерах)

Автомобілі на польській реєстрації (польських номерах)

 

     Питання яке цікавить все більше людей, які хочуть придбати автомобіль, щоб недорого та вхорошому стані. Одним з можливих варіантів являється покупка автомобіля і експлуатация з польськими номерами. Вас цікавить що це таке? Читайте відповіді в нашій статті на часто задаваємі питання. Іншим можливим варіантом є розмитнення, про це також ітиметься дальше

Відповіді на часті питання:

так, можна.

якщо у Вас немає в закордонному паспорті консульської печатки про взяття на консульський облік то 10 діб. Якщо Ви перебуваєте на консульському обліку, то 60 діб.

так, можемо.  Polauto.org.ua

Переїхати автомобілем український кордон, та через 30 хвилин заїхати назад на Україну. І знов маєте 10\\60 діб

Якщо є поважна причина, підтверджена довідкою, то треба подати заяву в митницю за місцем проживання про продовження терміну транзиту. Якщо такої довідки немає – будуть проблеми. Для їх вирішення потрібно мати з собою кілька купюр номіналом 20 та 50 гривень.

в Польщі на будь-якому СТО, яке має право проводити техогляд.

100 злотих в касу. загальна вартість ТО залежить від технічного стану Вашого авто.

страховку можна купити як в Польщі, так і в Україні.

 

 

залежно від об”єму двигуна, року випуску та марки автомобіля, віку водія. З нашою допомогою буде коштувати 500-600 злотих.

На українця, який приїхав в Польщу по короткотерміновій візі, автомобіль не зареєструють. Тому, авто реєструється на поляка, а цей поляк Вас вписує в техпаспорт як співвласника автомобіля.

на даний час на нього зареєстровано близько 200 авто.

Закордонний паспорт+віза (внутрішня польська або шенген), український паспорт.

якщо будете виїжджати у вказані строки то обмежень немає.

 

Автомобілі під розмитнення

Придбати авто з Європи та офіційно розмитнити його в Україні. Вартість послуг визначається індивідуально залежно від автомобіля, країни його походження, року випyску.

наприклад, для Fiat Doblo Максі вантажний 2009 р.в.

4400$ вартість машини в Чехії

500$ – робота перегонщика

200$ – витрати на дорогу

220$  – мито

250$ – митне оформлення

880$ – ПДВ

Таким чином авто після розмитнення коштуватиме клієнту 6450$. На Україні таке авто коштує мінімум 8500$ – вигода очевидна.

 

Щодо автомобілів під розмитнення

 1. А хіба можна їздити на польських номерах?
 2. Як довго можна їздити по Україні на авто з польською реєстрацією?
 3. А ви можете допомогти стати на консульський облік?
 4. А що робити коли закінчиться термін перебування машини на Україні (10 чи 60 діб)?
 5. А що буде якщо я не вкладусь в ці терміни?
 6. А техогляд де проходити: в Польщі чи в Україні?
 7. А скільки коштує техогляд?
 8. А страховку де купувати?
 9. А скільки коштує страховка?
 10. Як відбувається реєстрація авто в Польщі?
 11. А той поляк потім не забере в мене машину?
 12. Які документи потрібні для покупки авто?
 13. Який максимальний термін я можу використовувати авто з польською реєстрацією?
 1. Як відбувається пригон авто на Україну?
Якщо Ви визначились з автомобілем, який хочете пригнати, тоді, домовляємость про зустріч, пишемо в нотаріуса довіреність на пригон авто, Ви передаєте завдаток (під розписку), ми приганяємо Вам авто.

     2. Скільки часу займає пригон автомобіля на Україну?

2-10 днів. В цей термін входить:
-дорога до автомобіля;
-оформлення документів на покупку авто (договір купівлі\\продажу або експортна фактура);
-оформлення експортних документів;
-власне пригон авто до українського кордону;
-оформлення імпортних документів на авто (розмитнення);
 

      3. З яких країн, які авто варто купувати?

Дешеві авто (до 3000 евро) найкраще гнати з Польщі (там нижчі ціни), дорогі краще гнати з Німеччини, Голандії (там авто в кращому стані)

 

      4. А де можна порахувати вартість розмитнення?

Точну вартість розмитнення Вам скажуть на митниці коли будете розмитнювати авто, а приблизну вартість можна порахувати тут

http://www.autoconsulting.com.ua/custom.php

 

 

 

Додаткова інформація (відгуки):

* У польщі все простіше простого не то що у нас!!! Треба мати поляка на кого поставити, купляєш машину їдеш де будеш ставити на облік, у їхню податкову 2% відвартості машини плотиш, за номера від 150 до 250зл., дають тобі тимчасовий техпаспорт на 2-3 тижні, після того постійний і все!!!!

 

*Правила ввезення транспортних засобів на територію України
Ввезення транспортних засобів на митну територію України тимчасово або з метою транзиту регламентується Законом України "Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України" № 2681- III віз 03.09.2001 і Наказом Держмитслужби України № 1118 від 17.11.2005.
За інформацією Київської регіональної митниці щодо тимчасового в’їзду (транзиту) транспортного засобу на територію України ви маєте право ввезти автомобіль на строк до 10-ти днів за умови усного декларування про виїзд з території України на вказаний термін і без сплати будь яких митних зборів та податків. Термін 10 днів є максимальним для транзиту транспортного засобу на території України, у тому числі і для громадян України, які проживають за межами України та знаходяться на тимчасовому консульському обліку в іншій країні. Для підтвердження того, що ви на даний момент не проживаєте на території України, ви повинні пред’явити закордонний паспорт з відміткою про тимчасовий консульський облік, а також документи, які підтверджують право власності на автомобіль та те, що він зареєстрований для постійного користування в реєстраційних органах іноземної держави. Це положення встановлено наказом державної митної служби України № 229 від 17.03.2008, а саме - частиною IV «Митний контроль та митне оформлення ТЗ, що ввозяться на митну територію України з метою транзиту».
Згідно Наказу Держмитслужби № 771 від 07.09.2007, «При неможливості виконання зобов'язання, наданого митним органам на здійснення транзиту чи доставки до митниці призначення у встановлений термін з об'єктивних причин (аварія, виведення з ладу, пошкодження транспортного засобу, викрадення, хвороба власника (користувача) транспортного засобу, тощо), власник або уповноважена ним особа повинен звернутися з письмовою заявою про продовження терміну виконання зобов'язання із зазначенням причин неможливості доставки транспортного засобу у визначений термін та подати документи, що підтверджують даний факт, керівництву відділу митного оформлення автотранспортних засобів».
Якщо вам необхідно перебувати на території України більше ніж термін транзиту, але терміном до 1 року, вам необхідно оформляти тимчасовий ввіз транспортного засобу на митну територію України, але вам також необхідно надати документи, які підтверджують реєстрацію для постійного користування в реєстраційних органах іноземної держави. Для ввозу вам треба внести в якості застави на рахунок митної служби України суму, яка дорівнює усім податкам та зборам, яки сплачуються при ввезенні транспортного засобу для вільного користування (ПДВ, акцизний збір, та ін.). Ці гроші повертаються вам, якщо ви у встановлений термін вивезли транспортний засіб з території України, у іншому випадку - застава вам не повертається.
Згідно п. 4.1 Наказу Держмитслужби України № 1118 від 17.11.2005, звільняються від оподаткування на ввезення транспортного засобу громадяни інших країн, які прибувають в Україну з метою постійного проживання а також громадяни-нерезиденти України за наступними умовами:
постійне проживання громадянина на території країни попереднього місця проживання не менше одного року (для іноземців та осіб без громадянства - з дати підтвердження факту постійного проживання в країні попереднього місця проживання до дати отримання посвідки на постійне проживання або до дати отримання паспорта громадянина України з відміткою про реєстрацію місця проживання в Україні; для громадян України - з дати поставлення до дати зняття з постійного консульського обліку, а за відсутності відмітки про зняття з постійного консульського обліку - до дати отримання паспорта громадянина України);
перебування ТЗ у власності громадянина не менше одного року з дати набуття права власності на ТЗ до дати: для іноземців та осіб без громадянства - отримання посвідки на постійне проживання або отримання паспорта громадянина України з відміткою про реєстрацію місця проживання в Україні; для громадян України - зняття з постійного консульського обліку, а за відсутності відмітки про зняття з постійного консульського обліку - до дати отримання паспорта громадянина України);
перебування ТЗ на обліку в країні постійного місця попереднього проживання його власника не менше одного року (для іноземців та осіб без громадянства - з дати підтвердження факту постійного проживання в країні попереднього місця проживання до дати отримання посвідки на постійне проживання або до дати отримання паспорта громадянина України з відміткою про реєстрацію місця проживання в Україні; для громадян України - з дати поставлення до дати зняття з постійного консульського обліку, а за відсутності відмітки про зняття з постійного консульського обліку - до дати отримання паспорта громадянина України).

 

*Я хотів би уточнити чи зараз можна пригнати машину на польській реєстрації,і скільки ця машина може бути на Україні?(1-2 роки): Це загалом хоч вигідно?Чи краще брати машину тут на Україні?

Значить берем практичний приклад
мешканець Львова хоче собі щось таке замутити, з огляду на фінансову ситуацію, може позволити собі гольф2 чи джетту стареньку, так щоб бюджет був в міру його можливостей
по пріколу звонив таким оглошенням питав шо і як, вже є навіть цілі веб-сайти які рекламують такі послуги, але давати іх не буду за ззрозумілих причин
отож, вартість такоі машини від 1300 длл
+ 500 евр за іхні послуги (650 длл)
+ від від 300 баксів за страховку
+ 30 длл баданя технічне (ТО)
+ різні поіздки, візи і тд, рахую від 100 длл
таким чином щоб уникнути розмитнення вже платимо біля 1100 дол
+ поіздки що 2 місяця на кордон, перетин кордону, візи і тд
реальний бюджет за рік володіння такою машиною, при тому що завжди треба бути готовим до відповідальності відповідно до чинного законодавства ( в тч конфіскацію, палєво з документами) перший рік біля 1500 длл, далі думаю 200-400
таким чином в перший рік будь готовий віддати за гольф2\джетту від 2800 длл+ далі сам знаєш. І це все при тому що над тобою завжди висить "рок" того що ти маєш віддати ту машину в конфіскат і сплатити інші повязані з цим штрафи. Ну і питання віз теж для львівщини актуальне
яка вартість такоі машини в украіні думаю відомо (3500 і далі)
далі рахуйте самі
 звичайно якщо є люди які фактично живуть з кордону - там інша справа, але зекономити 1000 длл (ну хай 1500) при тому що залишається висяче положення, особисто я б не ризикнув би.
 

Статті на ту ж тему читайте тут - добавляйте коментарії.
Категорія: Статті з інтернету | Додав: FV (23.05.2011)
Переглядів: 56650 | Рейтинг: 3.1/121
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright ПГ Бистрий © 2018
[Створити безкоштовний сайт на uCoz]