Раді вітати Вас на сайті: www.Fendak.at.ua                                              Реєстрація  Вхід  Вихід

Ви увійшли як Гість [Гости]. Нових повідомлень: 0
Меню сайту
Вхід в систему
Швидкий доступ
Пошук на сайті
Ресурси \ Сайти
Одна гривня
Одна гривня

Конвертер валют
FreeCurrencyRates.com

Радіо
Статистика

Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Швидкість інтернет
 Новини статті та інше
Головна » Статті » Статті » Адміністратор

Як правельно іграти в Тюрягу, ось декілька порад, прочитай, допоможе іграти і попросту не витрачати свій час.
 
Грудень 2011 року, компанією "Кефір" розроблено додаток - Тюряга. Уже зараз додаток грає більше 10-ти мільйонів користувачів інтернету. Перевагою такого додатку є його простота, вам не потрібно проводити багато часу граючи дану гру  достатньо заходити один два рази на день. Великим плюсом є те що іменно для цієї ігри написано безліч ботів платних та безкаштовних, що значно полекшують вашу роботу і дають можливість піднімати кориша, бути авторитетом на зоні.
 
Як правельно іграти в Тюрягу, ось декілька порад, прочитай, допоможе іграти і попросту не витрачати свій час.
 
В цілому для ігри Тюряга достатньо заходити в додаток два рази на день. Зранку година в районі від 8 до 11 і через вісім годин, це виходить 16,19 годині. Чому так, пояснюю - заходиш зранку першим ділом відкриваєш заруби, виконуєш їх, не варто збирати одразу весь дохід з зон, проходь іх по черзі. Так в тебе буде шанс пройти одразу два заруби. Отож виконуєш заруб, збираєш уважуху чи авторитет чи папіроси на зонах щоб пройти заруб, атакуєш босій, і т.д. Якщо маєш більше часу при проходженні зарубів можна почикати 15 хв. на кнопці заруби появиться знак оклику що означає що заруби помінялися це на випадок, якщо даний заруб пройти буде для тебе важко, ти мабуть цього не знав:) Також одразу проходь движухи, вони ж дають 1 рубль, а рублі зайвими не бувають! Праходячи другий заруб можеш сміло збирати весь дохід, що залишився на зонах а тоді виконувати остальне. 
І про інше.
Ніколи не поспішай замочити Кирпіча 6 разів, коли не хочеш витрачати попросту свою зброю - яд, фінки тощо, для проходження зарубів. На остаток постав мочити боса з більш пристойним життям, скоріш за все за вісім годин тобі його замочуть, якщо в тебе в коришах є трохи народу. Не забувай добавляти час від часу до друзів людей які іграють в Тюрягу, без них ніяк!
Використовуй свою зброю куплену чи випавшу при двіжухах з толком, не варто бити боса, до прикладу лише одним ядом, якщо вже бєш то бий 5-тьма за пять ударів, при цьому активуй заниканий шмот (закинь все що підсилить удар ядом) також зверни увагу на шкалу талантів, якщо залишилось зовсім трішки до отримання ще одного таланту, тоді добий фінкою чи що є, це ж ще один талант :) Також ти отримаш подарок за комбо. Ще один дешевий спосіб отримати подарок за комбо це удар фінкою, тут тобі буде потрібно лише 4 бакси на відновлення удару (даний удар відноалюється на протязі години, ти відновлюєш його за 1 бакс, 5 ударів і вуаля :)
Зони також проходь якщо не для зарубів то для пользи, рекомендую зосередитись на проходженні зон по 11 ходок так ти получатимеш бали для отримання посилок, які зайвими не будуть. А бо ж проходь відповідно до - зібрати мобілу та всетаки краще уже збирати шмотки для побега, тому що зібравши мобілу вона тобі нічим не допоможе а шмотки дододуть талантів (туалетку витрачай на покупку заниканого шмоту).
Другий захід на день ти знову проходиш заруб, який залишився, оскільки на сутку виконати можна тільки 3 заруби. Отож збираєш сміло дохід з зон та проходиш що залишилось. Для більшого збору з зон кришуй їх.
 
Для тих хто використовує бот для проходження ... в Тюрязі, рекомендую:
- не варто ставити проходження двіжух, краце два рази на день зайти і пройти заруби, річ необхідна. Ну тільки якщо ви набираєте тупо ходки на зонах, тоді треба!
- на авто збір можете сміло ставити збір сигет, 300 сиг на сутку зайвими не будуть, брить бороду, ігра в карти.
 
 
 
Виникли питання в процесі прочитаного задавай в коментаріях, матиму вільну хвилинку залюбки дам відповідь.
 
Ось інформація, яка допоможе тобі зрозуміти що і як тобі робити (на фото).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Категорія: Адміністратор | Додав: FV (05.03.2013)
Переглядів: 848 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright ПГ Бистрий © 2018
[Створити безкоштовний сайт на uCoz]