Раді вітати Вас на сайті: www.Fendak.at.ua                                              Реєстрація  Вхід  Вихід

Ви увійшли як Гість [Гости]. Нових повідомлень: 0
Меню сайту
Вхід в систему
Швидкий доступ
Пошук на сайті
Ресурси \ Сайти
Одна гривня
Одна гривня

Конвертер валют
FreeCurrencyRates.com

Радіо
Статистика

Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Швидкість інтернет
 Новини статті та інше
Головна » Статті » Статті » Адміністратор

Жити чи виживати?

Стаття написана в виді діалогу.

-          Доброго дня! це програма «Жити чи виживати», сьогодні в нас в гостях людина, яка пройшла не малий життєвий шлях

Отож на вашу думку, чому в цілому світі склалася така ситуація, що 20% людей володіють 80-ма процентами коштів?

-          Перш за все хочу привітатися з нашими читачами! Ви знаєте можна сказати так Бог дав людині життя, та як вона його проживе залежить тільки від неї. Людина є творцем своєї долі!

-          Як досягнути успіху в своїх ділах, в житті?

-          Мабуть кожен з нас замислювався над тим, чому одні живуть  в багатстві, а інші вимушені жити в бідності. Справа в тому, що думки людини яка живе в багатстві, живе так як їй хочеться, відрізняються від думок того, хто так би мовити бідний, кому весь час чогось не вистачає і в цілому він не задоволений своїм життям.

Пояснюю, наші думки вони є матеріальними і коли людина весь час думає як мені погано, який я невдаха, оці слова мені погано я невдаха і будуть матерелізуватися, тобто вам знову і знову буде недобре  ви залишитесь тим невдахою.

Щоб змінити цю ситуацію вам потрібно змінити свої думки, думайте про те в чому ви уже досягли успіху. Повірте, якщо ви переконаєте себе, що ви красивий, везучий, а цього досягти можна нагадуючи собі про це щодня, і тоді всі хто вас оточують також повірять в це. Ви будете самі сабі дивуватись.

-          Як можна досягти матеріальних благ?, от я хочу придбати сабі автомобіль, що мені для цього робити?

-          Звісно ж для цього потрібно думати про те саме авто, більше того уявляти себе за його кермом, уявляти ніби воно (авто) у тебе уже є. Пройде якийсь час і ти уже їздитимеш на ньому. От задумайтесь над тим, про що ви мріяли в дитинстві, я впевнений в тому що мрії, те у що ви тоді повірили, уже зараз у вас є. Ви матерелізували ці думки!

Память людини збудована так, що ми швидко забуваємо те хороше що трапилося з нами, та чомусь довго пам’ятаємо невдачі і тому подібне. Для того щоб стати успішною людиною потрібно налаштувати свою память на протилежне.

-          У нас є питання від глядачів, досить таке відверте – Як мені переспати з дівчиною? Я думаю відповідь на таке питання зацікавить багатьох наших глядачів в особливості школярів та студентів. Що скажите на це?

-          Так цікаве питання. Чомусь у нас прийнято вважати, що займатися сексом  або краще сказати любовю хочуть тільки хлопці (мужчини), повірте це не так, бажання займатися любовю є обоюдним як у хлопців так і у дівчат, різниця між ними мабуть лише в тому, що дівчата не хочуть позбуватися цноти, от і все.

Щодо того як переспати з дівчиною?, тут просто потрібно правильно поставити себе, ну до прикладу пояснити ваше ставлення до того, що дівчата займаються сексом. Це можна пояснити такими словами – Я вважаю що кожна дівчина в праві вирішувати чи займатися їй любовю чи ні, а в цілому оці судження що вона дала тому і тому це повне безглуздя. Після такої розмови з дівчиною ви уже станете ближче одне одному, ви як би прибираєте оцей барєр, який між вами стояв, дівчина вам відкривається.

-          Ну що ж  наш ефірний час добігає до кінця. Маємо надію, що сьогоднішня наша розмова допоможе вам в вашому житті.

-          На остаток скажу – Посміхайтеся життю і життя посміхнеться вам!

-          Всього вам найкращого!  

 

Fendak.at.ua – сайт даної статті

 

Категорія: Адміністратор | Додав: FV (29.02.2012)
Переглядів: 424 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright ПГ Бистрий © 2018
[Створити безкоштовний сайт на uCoz]