Раді вітати Вас на сайті: www.Fendak.at.ua                                              Реєстрація  Вхід  Вихід

Ви увійшли як Гість [Гости]. Нових повідомлень: 0
Меню сайту
Вхід в систему
Швидкий доступ
Пошук на сайті
Ресурси \ Сайти
Одна гривня
Одна гривня

Конвертер валют
FreeCurrencyRates.com

Радіо
Статистика

Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Швидкість інтернет
 Новини статті та інше
Головна » Статті » Статті » Адміністратор

Значення знаків зодіаку: Овен | Телець | Близнята | Рак | Лев | Діва. Частина 1
Овен

Характеристика знака зодіаку Овна

 

Вплив: Марс, Сонце.
Символи: баран, олень, червоно-жовті й зелені квадрати.
Кольори: яскраво-червоний, кармін, жовтогарячий, блакитний, бузковий
Камені: алмаз, рубін, аметист, кровавік, геліотроп, місячний, аквамарин, смарагд.
Квіти: глід, анемона (ветренніца), запашний горошок, фіалка, волошка.
Метал: залізо, сталь.
Талісман: молот, золоте руно.
Сприятливі числа: 4, 7, 9 (всі числа, що діляться на 9), 11
Щасливі дні: вівторок, неділя.
Невдалі дні: п'ятниця, субота

З 21 березня по 31 березня під впливом Марса - народжуються натури особливо відважні, агресивні, тверді, сильні, недисципліновані, мужні, схильні до бравади й палкі в любові. Народжені з 1 по 11 квітня під впливом Сонця - натури горді, великодушні, шляхетні, відважні, здатні до командування, честолюбні, уміють долати перешкоди. Любов для них велика прихильність. Народжені з 12 по 20 квітня під впливом Венери - натури пристрасні і ніжні, спритні та імпульсивні, які люблять музику і витончені мистецтва

ТЕМПЕРАМЕНТ І ХАРАКТЕР
Вплив Марса та Сонця дає іскру, невпинний рух і схильність до перебільшення. Але Овени зроблять все, щоб уникнути нудьги й пригніченості. Наприклад, можуть не піти на похорони кращого друга, але оточать турботою та увагою близьких друзів. Овени більше почувають, чим міркують. Вони можуть бути вкрай великодушні й обожнюють робити подарунки й віддавати накази. Мужній, часто стоїчний тип, повний оригінальних ідей і невтомний цікавістю до всього нового. Знак піонерів та винахідників. Любить прокладати власну стежку, цікавість може переходити в нескромність і нестриманість. Жінки - Овни люблять іти попереду моди, схильні до екстравагантності, вважають за краще яскраві кольори: жовті, зелені, лимонні, помаранчеві. І жінки, і чоловіки Овени - потенційні безумці, це герої, завойовники, хрестоносці. Але все це первинна, сира енергія. Груба сила може дати особистість нетерплячу, не вважається з почуттями інших людей, що приходить у лють і шаленство, якщо їм заважають, несправедливу й агресивну до садизму і руйнування (і саморуйнування теж). У Овна є елемент "себе", самоствердження, але так само і спраги відповідальності, самодраматізаціі і самозречення. З Овном ніколи не варто сперечатися.

ПРОФЕСІЯ
Овни зазвичай, знають свою професію з дитинства або зі школи. Рутина або сидяча життя невідповідний вибір, якщо не передбачаються зміни, ризик, престиж, почуття незамінності: "ніхто не робить це краще мене". Як правило, Овен знає, як поводитися з людьми й тваринами, особливо з людьми, які не працюють щодня з 9 до 17. З Овнів виходять динамічні здатні продавці, комівояжери, лектори, дантисти, ветеринари, солдати, поліцейські, м'ясники, чудові механіки, хірурги, скульптори. Добре ладнають з вогнем і металом. Мускулисте тіло Овна обіцяє спортивну кар'єру. Незалежно від вибору професії, Овен прагне бути першим, кращим бійцем. Овен - молодий знак, у нього потреба в браваді. Відношення до грошей - уміло заробляти і уміло витрачати, не заради впливу, але заради влади.

ЛЮБОВ
Готовий до любові і сексу в ранньому віці, раніше, ніж дозволяє суспільство, через це в ряді випадків Овени в молодості проходять через домашні конфлікти. Іноді мають великі неприємності, тому що хлопчик-чоловік порушить будь-які установки в ім'я здійснення своїх перших бажань. Дівчинка-жінка стане усвідомленою задиракою і сама підведе себе під згвалтування. Мають тенденцію у всіх віках закохуватися з першого погляду. Якщо вони закохуються, ніщо не встоїть перед їх пристрастю. Їх часто тягне заборонний плід, вони прагнуть роздобути його за всяку ціну. Натомість готові віддати себе. Вони великодушні, часом розважливі. При відштовхуванні пристрасть Овнів переходить в одержимість і лють, а іноді аж до вбивства. З іншого боку, вони швидко примиряються і заспокоюються. Для Овнів будь-яке гарне пригода, спокуси - запрошення до зміни. Всі Овени імпульсивні, рвучкі, іноді наївні. Майже зворушливі коханці, чиї примхи повинні задовольнятися так само як у примхливої дитини. Як діти вони люблять хвалитися, "зривати" оплески. У чоловікові є щось показне, та й жінки люблять демонструвати свої переваги. Можуть бути глибоко віддані, але тимчасово, поки відносини невизначені. При першій ознаці повторюваності все кидає і віддаляється. Примітивний чоловічий тип має щось від печерного людини. Він прагне підкорити жінку і реалізувати сексуальні потреби, але покинути її, коли все позаду. Більш розвиненою тип хоче бути героєм для коханої, мріє про подвиги для неї. Овен не виносить, щоб його обмежували в прагненні до волі, ідеалу, амбіції. Коли втрачає себе на час, руйнується життя. Примітивний жіночий тип повинен негайно задовольнятися. Не контролює свої бажання. Якщо чоловік не задовольняє її, вона пориває з ним. Більш розвиненою тип - тип абсолютної любові й відданості.
 

Дилема: конкурувати або кооперуватися. Зі своїм другом любить домінувати, підкориться тільки більш інтелектуальному й розвиненому напарника. Тоді вона може стати чудовою коханкою, чиїми капризами нехтують через їх тимчасовості. Одруження у Овнів знаходиться під великою загрозою, ніж у інших знаків, має потребу в любовному терпінні для збереження шлюбу. Його енергію варто направляти обережно, не пригнічуючи його ентузіазму, надавати потрібний напрямок. Овен повинен уникати в шлюбі і дружбі Рака, Скорпіона, Риб. Повинен шукати Терези, Стрільця, Лева.

 

Телець

Характеристика знака зодіаку Тельця

 

Вплив: Венера, Місяць.
Символ: бик (крилатий), корова (крилата).
Кольори: лимонний, жовтий, яскраво блакитний, глибокий жовтогарячий, лимонно-зелений, оранжевий і всі весняні (червоний колір невдалий)
Камені: бірюза, сапфір, агат, опал, смарагд, зелений мармур, нефрит, Карнеол.
Квіти: конвалія, бузок.
Метал: мідь.
Талісман: сова, золотий тілець.
Щасливі дні: понеділок, п'ятниця.
Невдалий день: вівторок.
Щасливі числа: 2, 4, 16 (всі числа, що діляться на 6)

Народжені з 21 квітня по 1 травня під впливом Меркурія - володіють великими розумовими здібностями і схильністю до комерційних і сільськогосподарських підприємств. Меланхолійно. Народжені з 2 травня по 11 травня під впливом Місяця - мрійливі, шляхетні, нерішучі, схильні до політики та літератури. Народжені з 12 по 20 травня під впливом Сатурна - нетовариські, песимісти, бояться бідності і люблять самотність

ТЕМПЕРАМЕНТ І ХАРАКТЕР
Подвійний вплив Венери і Місяця обумовлює чутливість і сентиментальність, що дає Тельцю спокійний і впевнений смак. Любить непомітний, але добре зшитий одяг, залишаючи право на екстравагантність за Овном, не любить намиста, жорсткі комірці та краватки, любить парфуми з ніжним запахом. Зберігає одяг надовго, звертається до одного і того ж стилю, якщо вважає, що той йому підходить. Зазвичай Тельці миролюбні та терплячі. Потреба в гармонії змушує їх миритися із чим, але жахливо, коли їхньому терпінню приходить кінець. Тельці не люблять суперечок, особливо в підвищеному тоні і не виносять дісгармоніческой життя. Чи довіряють своєму сприйняттю, внутрішнім переконанням, заснованому більше на почуттях, ніж на висновки. Обережні спостерігачі, що надають перевагу подивитися ще раз уперед перед тим, як робити висновки. Для Тельців важлива об'єктивність, вони не люблять роздумувати, менш релігійні, ніж інші знаки Зодіаку, мають відмінну пам'ять, дотримують слова. Докучають собі й іншим своєю нерішучістю, небажанням мати справу зі зміною ситуації. Їм слід подолати думка, начебто весь світ обертається навколо них, варто вчитися лояльності. Вони потайливі, коли мова йде про їхні особисті справи, навіть якщо вони і балакучі. Великодушні, але в той же час жадібні й власники. Необхідно вчитися правильному балансу: "давати-брати". Тельцям властиві здоровий глузд, простота, прагматична інтелектуальність. Почуття у Тельця гостріше, ніж в інших знаків

ПРОФЕСІЯ
В юності багато думають про вибір професії, хочуть бути впевненими, що у них все добре вийде, і вони зуміють робити все добре, багато заробляти. Не заперечують проти деякої рутинності, проти певної повторюваності, що створює враження стабільності. Прихильні до дотримання правил і люблять успіх. Жоден знак не витрачає стільки сил на дрібниці. З біблійних часів знак Тілець асоціюється з багатством, грошима, які Телець притягує до себе і які вислизають від невдах, бо вони занадто багато витрачають, намагаючись звести кінці з кінцями. Звичайно в Тельців гарні руки. Письменники-Тельці віддають перевагу ручку машинці, а якщо друкують, то тільки самі. Краще застосування Тельців - все, що забезпечує винагороду, задоволення відчуттів - від фермерської справи до розведення квітів, тваринництво, кухарські, пекарське, ресторанна справа (знамениті шеф-кухаря у перевазі Тельці). Добре проявляють себе в тому, що відносяться до комфорту в домі: архітектура, внутрішній інтер'єр, будівництво в цілому, розташовані до моди, турбота про красу, ткацтва. Здатні до поезії, письменництва, педагогіки (особливо до викладання мов), живопису, музиці, економіці, біржової справи. Як правило аполітичні (далі економіки, соціології, біології, антропології знайомство з політикою не йде).

ЛЮБОВ
Замолоду мріють про любов, закохуються в "Любов" задовго до появи першого коханця. Коли це трапляється, їм треба час, щоб прокинутися, відкритися реальності, іншої особистості, поки їхня особистість стане об'єктом любові. Пристрасть навіть у більш зрілі роки виникає не раптом, а росте повільно й непомітно, але коли почуття заговорять, більш чуттєвого знака немає. Від свого вибору він не відступає. Для Тельців почуття й бажання - одне й теж. Захопленість у Тельців повна: він йде до кінця, незалежно від того, солодкий або гіркий цей кінець. У любові Тельця не може зупинити ані критика ані незручність, ані дискомфорт, хоча в інших відносинах Телець практичний. Чутливість Тельця вище сексуального акту, її видно в усьому, що відноситься до коханої людини: одягу, кольору обличчя, запаху, тону голосу. Любов Тельця таїть у собі інтимність і ізоляцію пустельного острова в сонячному сяйві, містику теплої й темної печери. Вона глибоко зворушлива, ніжна, не ускладнена нічим і триває довго. Для Тельця зберігає силу старомодне, романтичне обіцянку вічній вірності, смерті подібно Ромео і Джульєтту, якщо завадять їх любові, причому це притаманне і молодим, і зрілим Тельцям, чоловікам і жінкам. Вони хочуть володіти своїм коханим (-ою) і належати їм до кінця. Якщо дійсність не відповідає ідеалам. Телець проходить через пекло ревнощів, зневіри, не хоче ніяких примирень і відволікань, іноді навіть може померти через розбитого серця.

Чи можуть впадати в інші крайнощі - "донжуанство", алкоголізм, обжерливість, але це порівняно рідко. З жінок-Тельців виходять найжахливіші старі діви, чоловіки-Тельці в цілому тепліше, вдумливіше, віддані коханці, хоча й власники, їм приємно забезпечувати всі потреби й оточувати розкішшю своїх обраниць. У цьому вони можуть навіть перевтомлюватися, але вони не конкурують із іншими чоловіками за прихильність до своєї коханої, не ділять її з іншими, не йдуть на компроміс, не забувають і не прощають зрад і обманів. Жінки-Тельці хочуть поклоніння й чекають від коханців доказу їхніх почуттів. Впевнилися у почуттях, стають врівноваженими, ласкавими і жвавими і з задоволенням балують і псують чоловіка різними способами. Звичайно вони знають, як утримати чоловіків. І чоловіки, і жінки надають величезне значення фізіологічному аспекту любовних відносин і не терплять фригідною партнера. Зв'язок з Тельцем - це заплутування, втягування часом у скрутне становище. Шлюб з Тельцем скидає з рахунків можливість розлучення і розрахований на гармонію. З Тельців виходять ніжні теплі батьки, що піклуються про своїх дітей із задоволенням. Фізично та психологічно не переносять емоційної прив'язаності партнера до дітей. Тельці процвітають у гармонії сімейного життя, не виносять сварок, можуть бути злегка диктаторами по відношенню до дітей. Якщо Телець долає ревниву власницьку струну, немає ідеальних коханця. Сентиментальний Телець і Скорпіон - дві протилежності один одному. Правда, не завжди вдало Тельцю підходить Діва, Козеріг, Водолій. Лев (для любові і дружби). Слід уникати Риб, Рака.

 

Близнюки

Характеристика знака зодіаку Близнюків


Вплив: Меркурій.
Символ: близнюки, маска, рука, зірка.
Кольори: фіолетовий, сіро-блакитний, жовтогарячий (зелений колір - невдалий).
Камені: хризопраз, берил, гранат, гірський кришталь, агат, яшма.
Квіти: маргаритки, маки, жовтці, жасмин, нарцис.
Метал: золото, амальгама, срібло.
Талісман: змія, маска.
Сприятливий день: середа, неділя.
Несприятливий день: четвер.
Сприятливі числа: 3, 5, 12, 18

Народжені з 21 по 31 травня під впливом Юпітера - розумні, мають інтуїцію, схильні до мистецтв, безкорисливі. Вони знаходять задоволення в релігійних міркуваннях через брак слави і грошей. Характер народжених з 1 по 10 червня під впливом Марса - агресивний. Вони глузливі й неспокійні, заклопотані. Народжені з 11 по 21 червня під впливом Сонця - натури неприборкані, владні, дратівливі, марнолюбні і балакучі.

ТЕМПЕРАМЕНТ І ХАРАКТЕР
Інтелектуальний, безпосередній, складний знак художників, знак Повітря, мінливий під впливом Меркурія, двоїстий, древній, балакучий, мужній, гуманний, з привабливою зовнішністю. Близнюки перебувають під впливом тільки Меркурія. Це означає інстинктивну байдужість, що розвивається як захисний механізм проти емоційного впливу на критику, іронію, будь-які жарти. Народжений під впливом Меркурія, прагне мати у своєму розпорядженні собою, захищати й організовувати своє життя у відповідності зі своїми інтересами. Вони шукають легкості, але це часто приводить до неврастенії. У них є смак до гри, вони мають рухомим розумом. Живі, спритні, допитливі, іноді зазнають невдачі через мінливості і розкидання. До розвиненого розуму варто додати хворобливу чутливість, мінливість і схильність до перебільшення дрібниць. Вони неврівноважені, непослідовні, роблять кілька справ одночасно, але практичні, чутливі, егоїстичні, а так само дріб'язкові. Існування Близнюків не завжди повністю щасливо. Невдача й сімейні турботи змушують їх то насолоджуватися багатством, то животіти в бідності. Деякі невдачі через відсутність енергії й схильності пускати все на самоплив. Їм шкодить схильність до фаталізму і мінливість. Доклавши зусилля і завзятість, Близнюки можуть домогтися успіху. Близнюки за характером легкі й мінливі. Це внутрішні інтелектуали. У них мінливий настрій, вони легко все схоплюють, обожнюють суперечки й веселощі, мають здатність жити подвійним життям. Близнюки егоцентричні, часто емоційні, холодні, але завжди непостійні. Астрономи пояснюють це тим, що Меркурій - планета безстатева, вона впливає на Близнюків і Діву, у яких відсутні почуття. Вони спритні, зухвалі, винахідливі. При несприятливому становищі Сатурна народжуються непорядні та безтактні люди. Близнюки милі, мають розумом, легкістю, невимушеністю, погоджуються, люблять зустрічі, подорожі, швидкоплинні контакти і зв'язки. Жінки-Близнюки люблять одягатися в строкаті тканини. Знак Близнюків управляє нервовою системою. Народжений під ним володіє швидкістю, реакцією, часто літературним даром. Негативна якість обдарованих Близнюків - непостійність. Величезна їх пристосовність, так само як і схильність до обману і неорганізованість. Не дуже міцні, вони бояться втоми, так як швидко втомлюються, тому що жвавість їх перевищує сили.

ПРОФЕСІЯ
Під знаком близнюків народжується багато людей розумової праці. Близнюки віддають перевагу такому роду роботи, який пов'язаний з безперервною зміною вражень і діяльності: агенти рекламної служби, менеджери, теле-і радіорепортери. Близнюки можуть працювати артистами, журналістами, видавцями, секретарями, поштовими службовцями, бухгалтерами, письменниками, дрібними торговцями, ученими. Існує тісний взаємозв'язок між приналежністю до сузір'я Близнюків і літературними здібностями. Практично всі вони володіють даром складу і умінням будувати фрази. Вони уміло складають доповіді, звіти, документи і підручники, складають п'єси і пишуть книги, при чому найчастіше це романи, життєпис чи науково-популярна література. Дуже рідко близнюки ведуть власний щоденник або пишуть мемуари, не люблять вони й писати листи. Близнюки здібні до мов, тому серед них часто зустрічаються поліглоти. Улюблена мова зазвичай французька. Мовні здібності близнюків настільки великі і різноманітні, що вони можуть переконати кого і в чому завгодно. У вустах Близнюка самі абсурдні ідеї звучать розумно, а брехня здається правдою. Талант подібної властивості штовхає деяких Близнюків на нечесний шлях, але це відбувається не так вже й часто, тому що він в душу ідеаліст. І все ж таки слід визнати, що ці здібності, разом з неймовірною спритністю рук, можуть зробити його неперевершеним майстром кримінальних наук. Область, в якій із Близнюками важко суперничати - підприємництво. Будучи легковажними, вони мають уявлення і здатністю до науково-дослідницької роботи. Меркурій може зробити з близнюків як генія, так і авантюриста. Сатурн робить позитивний вплив на Меркурій, і якщо він знаходиться в сприятливому положенні для близнюків, то народжуються люди, схильні до філософії, викладацької діяльності, дипломатичної діяльності (службі)

ЛЮБОВ
Любити чоловіка Близнюка легко і приємно, якщо тільки не віддаватися цьому з усією пристрастю. У нього є якась властива лише йому духовна сутність, якою він не буде ділитися ні з ким. Не треба ускладнювати і драматизувати відносин, необхідно ставитися до всього спокійно і просто, не набридати йому, і спробувати весь час будити його уяву. Не протестувати проти його мінливості, а змінюватися разом з ним. Потрібно бути живим, цікавим співрозмовником, тому що найважливіше для Близнюка - інтелектуальний рівень партнера, він віддасть перевагу в першу чергу не нарядами, а блискучому вигостреному розуму. Близнюки, як правило, одружуються не один раз, хоча чим пізніше укладено перший шлюб, тим більше вірогідності, що він збережеться на довго, може бути назавжди. Близнюки мають здатність читати потаємні думки. Закоханий чоловік Близнюк приносить із собою почуття захищеності від зовнішнього світу. Близнюк готовий допомогти завжди і у всьому. Але майже всяке правило має виключення. І цим виключенням є коханий Близнюк. Тут уже ні про яку надійність говорити не доводиться. Він може піти за хлібом в сусідню булочну, а повернутися через три дні. Таємні любовні зв'язки часто закінчуються невдачею. Їхні почуття поверхневі. У ранній юності жінка Близнюк абсолютно непередбачувана і любов для неї - тільки гра. Але чим старше вона стає, тим цікавіше з нею спілкуватися. З найбільшою силою вона проявляє себе в любові, тому що саме любов - та область, де найкраще проявляється жіноча сутність, розкривається все багатство і складність її натури. Вона сентиментальна й романтична, чарівна й розумна. Ніхто не може суперничати з нею по винахідливості в любові. З нею ніколи не скучиш. Для впевненості в постійності жінки Близнюка необхідно завжди знаходитися поряд з нею, весь час нагадувати про свою присутність. Вона не вміє володіти своїми емоціями та почуттями, піддана частій зміні настроїв. Їх вабить до Водолія і Терезів, рідко знаходять взаєморозуміння з Тельцем. Шукають Лева, Овна, Рака, повинні уникати Риб і Стрільців.

 

 

 

Рак

Характеристика знака зодіаку Раков


Вплив: Місяць.
Символ: рак, краб, серце.
Кольори: білий, світло-блакитний, срібний, колір зеленого горошку (сірий колір - невдалий).
Камені: місячний камінь, смарагд, рубін.
Квіти: жимолость, латаття, всі білі квіти, жасмин.
Метал: срібло.
Талісман: конюшина, серце.
Вдалий день: понеділок, четвер.
Невдалий день: вівторок, субота.
Сприятливі числа: 2, (всі числа, що діляться на 2), 4, 5, 8

Народжені з 22 червня по 1 липня - добрі, пристрасні, чутливі, мають розвинені художні здібності і здатні змусити оточуючих себе любити. Народжені з 2 липня по 11 липня під впливом Меркурія - легковажні, цікаві, іронічні, претензійні, схильні до комерції. Народжені з 12 по 22 липня під впливом Місяця - мрійливі, неспокійні, чутливі, богемні, здатні до окультних наук

ТЕМПЕРАМЕНТ І ХАРАКТЕР
Інтелект западає в душу від "темряви". Рак має гарний інтелект, неймовірну пам'ять, він тільки не повинен користуватися нею для самокопання, жалю й помсти. Добре, якщо Рак користується своїм багатим життєвим досвідом як зброєю, з яким можна вийти, а не в якості гнізда, в яке можна відступити. Якби він перестав боятися створених ним же фантомів, а змусив би їх працювати на себе, якби він змусив себе жити в реальності, а не в мріях! Якщо б він думав про завтра й відкинув би те, що було вчора! Але Рак задкує назад або убік, лякається. Якщо треба - йде вперед, але зупиняється злякано, стримуючи подих. Ні в якого іншого знака немає більшої потенційної лагідності, ніж у Рака, ніхто не може бути більш грайливим, люблячим. Якщо ж ні, завжди є загроза втечі в підсвідомість від жорстокої дійсності. Жоден зі знаків не тужить за будинком, за Батьківщиною, як Рак. Раку потрібен час на роздуми, його не можна квапити. Якщо вистачить терпіння культивувати Рака, як рідкісна рослина, немає більшої віддачі, ніж від нього. Жінки-Раки люблять піклуватися про своє тіло, як кішки, надаючи перевагу шовку, мережива, ніжні тони, довге волосся, слідуючи за модою з розсудливою елегантністю. Чоловіки звичайно пещені, манірні в молодості, з тенденцією стати недбалими в більш пізні роки

ПРОФЕСІЯ
У юності Рак не поспішає стати дорослим. Мир обмежений основними життєвими потребами: голодом, спрагою, сном. Вони чекають, поки доля вирішить за них, чим зайнятися. Багато хто йде по стопах батьків, займаючись фамільним ремеслом, однак відкритий протест може призвести до вибору протилежної від сімейного заняття професії. Місячний тип - повільний, летаргічний, млявий, апатичний, краще проявляється в рутинній роботі, що вимагає мінімуму розумових зусиль. Поки він робить роботу, він думає про щось своє. Поволі починає, але наполегливий, свідомий, слухняний. Будучи зайнятий роботою, він знає, як спростити роботу собі і іншим. Цей тип краще працює в інтимній, сімейного типу обстановці, де він симпатизує всім оточуючим. Він часто дозволяє недооцінювати себе, експлуатувати, отримувати менше, ніж заслуговує. У нього не вистачає "нервів" просити про збільшення. Первісний тип (вплив Сатурну) може зловживати фамільярністю, але не може віддавати або приймати накази, переходити з роботи на роботу, коливаючись між вибухами ентузіазму і крайнім роздратуванням. Обидва типи потенційно хороші в роботі, пов'язаній з дітьми, тваринами, їжею, одягом, водою, рідинами взагалі. З них виходять хороші фахівці з розведення коней, собак, персонал дитячих садів, зоопарків, цирків, дитячі психологи, психіатри, акушери, няні, власники і керівники барів, пивних, ресторанів, магазинів, навігатори, садівники, лісівники, годинникарі. Вони можуть бути відмінними мамами. Нерідко деякі типи Раку несуть в собі щось паразитичне. У кращому разі їх привчають до порядку або вони тільки грають в азартні ігри й лотерею, у гіршому - стають алкоголіками і неробами

ЛЮБОВ
Самий чутливий й емоційно уразливий із всіх 12 знаків. Може жити самим багатим і самим болісним життям. Успіх його, як індивідуума, залежить від того, чи зумів він зруйнувати проблему взаємин з матір'ю, щоб не залишитися залежним від неї. Часто відкидають фізіологічний аспект любові. Тому цей знак легше для жінок, що вирішують проблему взаємин з матір'ю тим, що самі стають матерями. Жінка повинна побоюватися комплексу Едіпа (за Фрейдом), коли мати виходить заміж за сина. Слід уникати пристрасті до власного сина. Інші не мають сил порвати з родиною й залишаються старими дівами або компаньйонками батьків. Замолоду Раки - романтики, мріють про ідеальну любов. Вони - тиха, глибока вода. Уява випереджає життєвий досвід. При реалізації першого захоплення з першої спроби їх чутливість, глибина почуттів роблять їх чудовими, ніжними коханцями. Вони ідеальні в ліжку, але їм потрібне емоційний зміст кожного сексуального зв'язку. Вони чекають виняткової любові, що розуміє, що вражає, що підтримує, у відповідь вони віддадуть себе цілком і оточать партнера ніжністю. Ці романтики можуть бути тиранами, власниками, вони зазвичай першими відчувають удар від розчарування і біжать від ворожого світу, якщо можна, до матері, або шукають порятунку на самоті. Ховають бажання зі страху побачити їх вульгаризованими, мріють про недоступну любов. Чоловіки - Раки можуть бути мирними, спокійними й простими, а любов їх вірною й непохитною. З таких виходять віддані чоловіки і батьки, що живуть тільки для родини.

Інші можуть бути капризними, мучаться загадками для самих себе, витонченими й однозначними. Цей тип кочує від жінки до жінки в пошуках своєї ідеалізованої матері або ж впадають у фатальне безвідповідальне відчуття. Він навіть може накласти на себе руки або об'єктом любові. Деякі знаходять жінку досвідченіше і старше себе, що вміє виявити їх потенційні можливості, в основному ліричні і філософські таланти. Роблять вони це через підтримку й умиротворення, і тоді віддача Рака дуже велика. Жінки теж діляться на два типи: чарівних, ласкавих, занадто соромливих, іноді фригідних, трохи задиристих жінок з дитячими спалахами роздратування, і жінок, які намагаються поставити себе на п'єдестал, вселити почуття про недосяжність любові. Перший тип може добровільно довести себе до того, що стане сущим об'єктом сексу, смиренної до рабства, що переоцінює свого чоловіка та вбачає в ньому ідеального батька, "квочки", вони часом надмірно опікують своїх дітей. І чоловіки, і жінки схильні підкоряти себе цілком своєму партнерові. Вони ідеальні, якщо відчувають себе коханими, і вони найважчі, якщо не відчувають кохання, самі живуть при цьому важким і болісним життям. Їх внутрішнє життя залежить від їхнього успіху як батьків. Це їх збагачує, але може зробити й банальними. Єдиний знак, що може знайти взаєморозуміння з усіма, але особливе щастя знаходить зі Скорпіоном, Дівою, Козерогом, Рибами.

 

 

 

Лев

Характеристика знака зодіаку Лев


Вплив: Сонце.
Символ: лев, лебідь.
Кольори: пурпурний, золотий, жовтогарячий, червоний, чорний (білий колір - невдалий)
Камені: янтар, хризоліт, топаз, рубін, онікс, алмаз
Квіти: півонії, нігтики, гладіолуси, хризантеми.
Метал: золото.
Талісман: сонечко, лев, орел.
Вдалий день: неділя.
Невдалий день: субота.
Сприятливі числа: 1, 5, 9

Народжені з 23 липня по 3 серпня під впливом Сатурна - натури сильні, містичні, палкі, не люблять самотності і примушення. Народжені з 4 по 12 серпня під впливом Юпітера - делікатні і розважливі натури, прискіпливі, люблячі арифметику й церемонії. Народжені з 13 по 23 серпня під впливом Марса - натури сильні, владні, що люблять і поклоняються владі і командуванню. Розум поєднується з силою. Процвітають і процвітають в армії

ТЕМПЕРАМЕНТ І ХАРАКТЕР
Сонце означає життя, тепло, вогонь, полум'я, світло, свідомість, ідеалізм, дисципліна, променисте велич. Людська свідомість на противагу "місячному" підсвідомості. Внутрішньо Леви усвідомлюють свою соціальну роль, що може зробити з них шукачів статусу. На жаль, не всі мають зовнішню схожість із царем звірів, але всі мають його амбіції. Леви - вогненно пристрасні і чоловіки, і жінки, що відмовляються грати другу скрипку, вважають себе центром всесвіту, зіркою, віддзеркаленням своєї власної уяви. Вони хочуть керувати, вести, вселяти, дарувати удачу, засипати подарунками, захищати, розважатися. Вони можуть бути великодушними до безглуздя. У них немає почуття небезпеки. Лояльні, явні, відверті, вони не можуть жити в моральному запереченні, їм потрібне пояснення і врегулювання при першій же тіні сумніву. Секрет їхньої сили - віра і правда. Не люблять темряви, живуть у сусідстві з вогнем, війнами, катаклізмами, які самі іноді й викликають. Їхній ворог - гордість, особливо якщо вона не виправдана. У цих випадках наступає психічна інфляція: депресія, примхи, військовий хворобливий гумор. Виходить зарозуміла, хвороблива, помпезна особистість, що карає за свої нездійснені амбіції тирана, що є рабом своїх пороків, дрібного неспокійного авантюриста, що вважається тільки з самим собою. Наполеонівський комплекс може довести іноді до божевільні. Жінки - Леви хочуть, щоб їх помічали і піклуються про те, щоб показати себе, надаючи перевагу шовку, орнаменти, яскраві кольори, різкі парфуми. Вони не дотримуються моди, вони її вводять і копіюють видних дам суспільства, якщо можуть собі дозволити, то багато витрачають на одяг, якщо ні - то підкреслюють кількість на шкоду якості одягу й користуються дешевими хутром, підробленими коштовностями, вульгарними духами. Чоловіки багато часу витрачають на вдягання, причісування. Вони добре виглядають у смокінгу. У Лева пристрасть до товстої кишені

ПРОФЕСІЯ
З самого початку усвідомлює важливість вибору професії, суспільство чекає від них істотного внеску. На ставці вся кар'єра. Вони не хочуть вдаватися в дрібні деталі, грати підлеглу роль, а прагнуть до відповідальності, вони невтомні. Вони не люблять слідкувати, сидячи за чиєюсь роботою, вони хочуть бути першими за великим рахунком. У роботі можуть перевершити навіть Тільця. Вони ненавидять, коли їх переривають, або погано асистують, або чинять перешкоди невміло. Для них краще всього працювати або незалежно, для себе (мистецтво, інтелектуальна праця, підприємництво), або увійти до високих адміністративних кола, піднімаючись вгору по ієрархічній драбині. Вони хороші у всьому, що стосується політики, культури або шоу-бізнесу, а також фізвиховання. З них виходять хороші ювеліри, водії таксі, дипломати, політики, артисти, власники галерей, театральні постановники, декоратори, режисери, атлети, директори, голови, президенти, адміністратори. Люблять заробляти великі гроші і ще більше витрачати. Вони беруть у борг, роздають, витрачають, часто живуть невідповідно до своїх достатків. Це самі невиправні картярі, але невдачливі. У Лева найвищий показник успіху з усіх знаків Зодіаку, але й найжахливіші провали

ЛЮБОВ
Лев - знак, сприятливий для чоловічої честі принаймні там, де чоловіку ще дозволено створювати імперію, династію. Для жінок-Лева часто скрутна реалізація їхньої романтичної амбіції: знайти чоловіка, який поставить її на п'єдестал, на який у неї є право. Вони звичайно намагаються вийти заміж за високо стоять на соціальних сходах, довго утримуються від шлюбу, поки не знайдуть того, кого, як їм здається, хочуть: добре підкованого чоловіка з грішми, що дозволить їй як слід виглядати і верховодити будинку. Вони вважають любов козирною картою в грі з життям і стримує свої почуттєві питання, яких у неї не дуже багато, часто бувають фригідною. Багато жінок-Леви думають, що вони гарні, часто так воно і є. Вони бояться віддавати себе фізично через страх втратити красу, багато розплачуються нервовим зривом приблизно до 30 років за одруження або заміжжя з розрахунку. Чоловіки можуть бути самими великодушними і щедрими коханцями або шанувальниками. Вони не дуже ніжні, але дуже жагучі. Вони хочуть знайти жінку, гідну їх самих і їх великої романтичної долі, для якої, на їхню думку, вони породжені. Вони не можуть уявити, що якась жінка може їх відкинути. З іншого боку, вдалий комплімент Львові кидає його до ваших ніг, в ньому є щось від Павлина. Любов для Львів - свято, екзальтація. Апетити Львів великі, бажання наполегливі, біль глибока, вони не бачать сенсу в нерішучості, в сумнівах щодо почуттів і ситуацій. Вони не люблять, щоб їм ставали поперек дороги. Якщо Лев не любимо, він не може простити собі свого вибору - його злість руйнівна. З іншого боку, ніяка жінка не може стояти на шляху до положення в житті й кар'єрі. Якщо вона це робить, то Лев позбувається від принизливого для нього положення, навіть якщо це загрожує для нього самотою. Процвітаючий у суспільстві Лев може дозволити верховодити собою вдома, коли ніхто цього не бачить. Він може бути самим поступливим у світі чоловіком. Невдаха ж може бути самим жахливим тираном в особистих відносинах, норовистим, помпезним, ображає жінку, звинувачує її у всіх невдачах життя. І чоловіки, і жінки-Леви повинні вирішувати конфлікт між любов'ю і становищем у суспільстві на користь любові й постаратися подолати марнославство, коли зроблено вибір. Леви щасливі зі Стрільцем, Овном, Близнюками, Терезами. У дружбі й шлюбі варто уникати Скорпіона й Тельця.

 

 

 

Діва

Характеристика знака зодіаку Діва


Вплив: Меркурій.
Символ: діва, куб, чан.
Кольори: білий, блакитний, фіолетовий, зелений.
Камінь: нефрит, сердолік, "котяче око", агат, яшма, малахіт, топаз, хризопраз, мармур.
Метал: олово, мідь.
Квіти: айстри, мати й мачуха, червоні маки.
Талісман: коник, астра.
Щасливий день: середа.
Невдалий день: четвер, п'ятниця.
Сприятливі числа: 3, 5 (всі числа, що діляться на 5), 6, 12 (всі кратні 12), 20, 27

Народжені з 24 серпня по 2 вересня під впливом Сонця - мають почуття гармонії, спокою і тенденцією до сидячої життя. Народжені з 3 по 11 вересня під впливом Венери - потайливі, сором'язливі, часто однолюби. Народжені з 12 по 23 вересня під впливом Меркурія - скромні й винахідливі, іноді ледачі

ТЕМПЕРАМЕНТ І ХАРАКТЕР
Діва, можливо один із самих складних і багатих знаків Зодіаку. Потреба в культурі, в удосконаленні, розумінні через логіку, дедукцію, систему. Це скептики, які не вірять в одкровення й інтуїцію. Але більшість релігійних філософів представляють своїх духовних лідерів народженими від Діви. Діви рідко перебільшують, аналізують і думають, що бачать все занадто ясно, усі відносять на свій рахунок, критикують, намагаються спростити, очистити. Глибока потреба в чистоті. Вони як коти розриваються між цікавістю й страхом. Діва - знак котів і взагалі дрібних тваринок. Вони неспокійні, хочуть усе обміркувати, перш ніж робити. Іноді думають занадто довго, що позбавляє їх спонтанності, а іноді через це гублять шанси, втрачають можливості. Вони розумні, працездатні, надійні й можуть робити все, що завгодно, вони можуть бути ідеальними середніми представниками й маніяками, нудними, найбільшими мислителями й геніями.

Існує 3 різних типи Дев
ТИП I. Він завжди стриманий, скутий, стриманий. Ця тенденція може бути в діапазоні від позитивної до негативної крайнощі: від потреби в порядку, до маніакальною педантичність, від грошового збирача до великого коллекціонерства, від чистоти до надмірної педантичності, від обережного планування до відкладання всього на завтра.

ТИП II. Дійшов до зворотної крайності, до фізичного та психологічного поносу, як форми протесту і незгоди. Любить "бруд" всіх видів, спрага сили і влади, жорстокість до егоїстичності. Цей тип часто порівнюють зі Скорпіоном.

ТИП III. Змішаний, що коливається між першим і другим. Тримають однією рукою і дають інший. Проміжна особистість, неохайний сьогодні і охоплюваний пристрастю до чистоти завтра. Респектабельний громадянин раптом стає шаленим.

 

 

Всі типи відбиваються в одязі, класичний бездоганний стиль, консервативний, що піклується про деталі, але без особливої фантазії, сміливості або волі. Іноді навмисно-вишуканий, сверхформальний. Це може перейти в сірість, одноманітність, що втратила всякий зв'язок з модою. Такі люблять усі доношувати, коливаються в покупці нових речей. "Позитивна" Діва носить ретельно підбирається і підігнані одяг, який справляє приємне враження прост

 

 

 

Перейти до 2-гої частини

 

Категорія: Адміністратор | Додав: FV (14.12.2010)
Переглядів: 11616 | Рейтинг: 2.6/17
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright ПГ Бистрий © 2018
[Створити безкоштовний сайт на uCoz]