Як розмитнити авто в Україні (2012 рік) - Статті з інтернету - Новини - Фендак - персональний сайт
Раді вітати Вас на сайті: www.Fendak.at.ua                                              Реєстрація  Вхід  Вихід

Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайта
Ресурси \ Сайти

сайт Бистрого

сайт Доброгостова

Вконтакті

Вхід в систему
Пошук на сайті
Статистика

Яндекс.Метрика
 Новини
Головна » Статті » Статті з інтернету

Як розмитнити авто в Україні (2012 рік)
Усім відомо, що під час ввезення транспортного засобу на територію України його необхідно «розмитнити». Так склалося, що поняття «розмитнення» завжди викликало негативні емоції у людей бажаючих привезти авто із-за кордону. По-перше - через захмарні ставки податків, по-друге - через неясність та непрозорість принципів їх нарахування. При цьому новый Податковий Кодекс 2011 року лише ускладнив ситуацію. І, якшо першу проблему (податкові ставки) InfoCar.ua віришіти невзмозі, то внести певну ясність у схеми розрахунку митних платежів можно спробувати. З цією метою ми розробили цей митний калькулятор.

Під час розробки нашого калькулятора ми приділили увагу транспортним засобам, що ввозяться найбільш часто: легковим авто, мотоциклам, електромобілям, вантажівкам та автобусам. Отже, які доплати чекають на бажаючих пригнати авто з-за кордону:

Ввізне мито Ставка мита на більшість ТЗ, що ввозяться, складає 10% від сумарної митної вартості, за виключенням дизельних автобусів для перевезення більше 10 осіб з двигуном понад 5 л. (ставка 20%), ТЗ з електродвигуном (8%), а також - нових легкових автомобілів з об'ємом більше 3 л. (з 2012 року - 6%) Ставки визначені «Митним тарифом України» (останні зміни 22.12.2011)
Ввізне мито На сьогодні його ставка становить 10% від сумарної митної вартості автомобіля.
Акцизний податок. Нараховується по різному для різних типів ТЗ. В більшості випадків залежить від віку авто, типу палива, обьему та потужності двигуна.
ПДВ. 20% від суми митної вартості, ввізного мита та акцизного податку.
Також, згідно Податковому Кодексу 2011, на вартість авто для кінцевого покупця тепер суттєво впливає збір при першій реєстрації транспортного засобу у ДАІ, який розраховується подібно до акцизу - виходячи з обсягу двигуа та віку ТЗ. При цьому лякаючою його цифра стає у тому випадку, коли вік авто перевищує 8 років - ставка збору зростає у 40 разів, що робить зовсім не вигідним ввезення таких транспортних засобів в нашу країну.

Категорія: Статті з інтернету | Додав: FV (29.02.2012)
Переглядів: 1544 | Рейтинг: 0.0/0
Copyright ПГ Бистрий © 2015
Створити безкоштовний сайт на uCoz