Раді вітати Вас на сайті: www.Fendak.at.ua                                              Реєстрація  Вхід  Вихід

Ви увійшли як Гість [Гости]. Нових повідомлень: 0
Меню сайту
Вхід в систему
Швидкий доступ
Пошук на сайті
Ресурси \ Сайти
Одна гривня
Одна гривня

Конвертер валют
FreeCurrencyRates.com

Радіо
Статистика

Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Швидкість інтернет
 Програми
Головна » Файли » Програми - "З інтернету"

Boss Manager 1.0 ... авто-бот для тюряги Остання версія
[ Викачати з сервера (337.6 Kb) · Скріншот ] 17.06.2014, 00:38

Дана програма (бот) на даний час являється кращою в своєму класі. Використовуючи Boss Manager тобі непотрібно займатись рутинною роботою. Це не онлайн бот, це програма (автобот), яка виконує всі дії додатку тюряга в автоматичному режимі. 

Коротко розкажу вам про остовні можливості даної програми.: 
- атака босів в всіх можливих режимах і в порядку черги з можливістю закупки зброї та активації підсилень. Також користувачу надається  можливість слідкувати за боєм (уроном) та при необхідності придбати ключі на босів.
- виконання стандартних дій по збору сигарет, прибутків, збору туалетки, покупок акцій у бариги, збору щоденного бонусу, зливу повязок на наколки, бриття, відправка підігрівів, прийняття підігрівів, відповідати на події, нападати на терпилу, іграти в карти та ігра з фартовим.
- проходження зон денних та нічних ходок а також мастерів в автоматичному режимі.
- можливість проходження та розгадування комбо в всіх режимах.
- добавляння та видалення друзів по таким критеріям, як: авторитет, таланти, борода, урон, яди, рублі, приналежність в групі, урон по рецидивістам, приналежність в бригаді заданого рівня, досягнення та по критеріях комбо.
- можна проходити досягнення харчки в баланду, наїжати на терпилу, покупка заниканого шмоту, чифірити для проходження зон, іграти в карти з підбором масті, впарювати сірники з ігри фартового.
- збереження заниканого шмоту з можливістю швидкої заміни, наприклад шмот під яж з активацією ЗШ та без, шмот під самопал, фіку і т.д.з можливістю збереження.
- проходження зарубів з врахуванням наступних параметрів: не прохолити забруби з вказатими зонами, з харчками, з уроном. Також можна наїжати на коришів, просити прислати нички, відправляти нички, просити про допомогу в бою, збирати прибуток.
- керування бригадою, а саме: добавляння та видалення коришів, зміни рангу кориша вбригаді, підрахунок урону, одобрення чи відказ заявок в бригаду, можливість ведення рейду, складання звітності по рейду та коришах бригади.
- проходження "собитій" - готуй зміну та обробка.

Boss Manager має такі зручні настройки, що ви можите сміло виставити навіть час загрузки списку босів і час початку нападу на них, тобто, коли у вас немає можливості бути присутнім на рейді чи просто виконувати якісь з дій, правильно виставлені настройки програми забезпечуть вам повний контроль за удачним проходженням додатку, а саме уміле використання урону, енергії, ресурсів, проходження зон, вашого урону, враховуючи удари під заниканий шмот та інші дрібнички.
Як ви уже зрозуміли, це дуже не проста програма з неймовірними можливостями автоматизації роботи додатку тюряга. Так що сміло можите завантажувати програму з нашого сайту та використовувати для розкрутки свого профілю (кориша). Єдиним недостатком мабуть є неточність в підрахунку урону та це складна задача, тож не будем на цьому зосереджувати своє невдоволення та для більшої точності даних виставляйне час обновлення як найменший, по можливості компютера та інтернету.

В коментарях, я буду описувати окремі дії та правельність налаштування данох програми, тож мала б вийти така собі інструкція для програми Boss Manager. Час від часу заглядуйте на наш сайт, тут ви зможите почерпнути для себе багато чого корисного та нового. Спасибі за потрачений, маю надію не дарма, час!

 

Скріни програми:

 

Завантажити останню версію програми BossManager можна на цій сторінці: 

http://bossmanager.ru/pbm/

Крякнуту версію програми BossManager можна скачати на цих сайтах:

https://telonko.com/forum/topic494130

http://prison-fakes.ru/bossmanager.php

 

Категорія: Програми - "З інтернету" | Додав: FV
Переглядів: 3299 | Завантажень: 536 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright ПГ Бистрий © 2018
[Створити безкоштовний сайт на uCoz]